Apie mane

Aš esu Raimonda Grižienė Grižauskienė - vaikiškų drabužėlių dizainerė. Baigusi siuvinių dizaino ir technologijos bakalauro studijas Kauno Technologijos Universitete ir esanti trijų nuostabių "išdykėlių" mama. Mano "išdykėliai" - tai mano trys sūnūs, kurie yra ir mano įkvėpėjai bei mano modeliukai :) Karnavaliniai kostiumai vaikams - tai pomėgis, kuris atsirado gimus pirmąjam sūnui... 
Taigi, prasidėjo viskas taip...  kartą savo sūneliui Kalėdinei darželio šventei pasiuvau zuikio kostiumą. O būtumėt matę kokios švytinčios buvo jo akys! Tai pats nuostabiausias dalykas gyvenime! Sūnus buvo toks sužavėtas, kad net nenorėjo to kostiumo nusivilkti ir tiesiog vis prašė ir prašė apsivilkti jį namuose :) Todėl labai panorau, kad ir Jūs pamatytumėt savo vaikučius tokius laimingus, švytinčiomis iš džiaugsmo akimis  ir gražiai pasipuošusius, nuotaikingais karnavaliniais kostiumais, nuostabiausiomis metų šventėmis :)
Mielos mamytės ir tėveliai, prašome kreiptis, mielai padėsiu Jums įgyvendinti Jūsų fantazijas ir pasistengsiu sukurti bei pasiūti Jūsų vaikučiui tokį nuotaikingą ir smagų karnavalinį kostiumą, apie kokį tik svajojate! Šiais teminiais kostiumėliais galite papuošti savo mažylį nepamirštamai gimtadienio šventei, vaidinimui darželyje, mokykloje ar kitai įpatingai progai! Tegul Jūsų mažylė ar mažylis būna išskirtinis savo šventėje! 
Mano kuriami karnavaliniai kostiumai vaikams yra ne tik spalvingi ir nuotaikingi, bet ir nevaržantys judesių. O kadangi kiekvienas kostiumėlis yra sukerpamas ir siuvamas po vieną, tad visi rūbeliai yra visi unikalūs, išskirtiniai, o kai kurie yra vienetiniai.